Donatie Armand Universal licht en geluid

14-07-2018

Armand zijn bus is gestolen. Spaart u mee voor een nieuwe bus? Deze actie is gesloten.

Armand zorgt al jaren belangeloos voor het licht en geluid tijdens de huttenbouw. Hij is heel goed in zijn vak en staat elk jaar voor ons klaar. Armand heeft een paar maanden geleden een nieuwe bus gekocht. Groter, hoger…om nóg meer evenementen van licht en geluid te kunnen voorzien. Zijn splinternieuwe bus is onlangs gestolen. Door een samenloop van omstandigheden, veel pech in een korte tijd, keert de verzekering niet uit en kan hij geen nieuwe bus meer aanschaffen. Armand verzorgt licht en geluid door heel het land. Een ruime bus is dus onmisbaar. Dat zijn bus, zijn mobiele werkplaats, gestolen is, vinden wij echt heel zuur. Door zijn belangeloze inzet voor Verenigd Geervliet hebben wij besloten een aardige duit in het zakje te doen. Gunt u Armand ook een nieuwe bus? Ga naar www.doneeractie.nl. Alle kleine beetjes helpen.

Site by Alsjeblaft!